Consortium hukuk ve danışmanlık; kurulduğu günden bu yana ‘’Karşılıklı Güven’’ , ‘’Hızlı ve Doğru Çözüm’’ , ‘’Yenilikçi’’ prensiplerinden yola çıkarak, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla hareket etmektedir. Büromuz yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmeti vermekte,  hizmet verdiği konularda uzman kişilerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri, geniş bir hukuki bilgi birikimine dayalı olarak geliştirmektedir.

          Değişen zaman koşullarına uygun olarak hukukun her alanında avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunan merkezi Ankara’da çözüm ortaklık ofisi İstanbul’da olmak üzere  iki farklı yerleşkede hizmet vermekte olan büromuz, hukuki sorunlar henüz doğmadan çözüm odaklı önleyici yöntemler kullanarak, müvekkillerine zaman ve masraflar açısından minimal çözüm planlarını sunma gayreti içerisindedir.

        Consortium hukuk ve danışmanlık; sunmuş olduğu avukatlık ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra,  maliye ve vergi konularında Türkiye genelinde uzman danışmanların görüş ve destekleri ile, müvekkillerine eksiksiz ve en doğru hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

          Büromuz müvekkillerine ait bilgi ve belgeleri 1136 sayılı Avukatlık Kanunu çerçevesinde mesleki sır kapsamında özel bir şekilde gizli tutmakta, üçüncü kişi veya kurumlarla paylaşmamaktadır.